بازدید سایت

یکی از عوامل مهمی که در سئو و بهینه سازی سایت مهم است بحث بازدید سایت است یعنی هر چه بازدید کننده سایت شما بیشتر باشد جایگاه بهتری در سایت گوگل خواهید داشت .البته بازدیدی از نظر سایت گوگل مفید و قابل اهمیت است که بازدید کننده آن واقعی باشد یعنی با یک ای پی منحصر بفرد وارد وب سایت  شما شده  و بیش از 100 ثانیه در سایت شما باقی بماند .کلیه بازدید کنندگان کلیک بوم که بازدیدکننده واقعی هستند در 24 ساعت یکبار با یک ای پی و  مدت زمان120 ثانیه سایتهای آگهی دهندگان را بازدید می کنند.

 خرید بازدید سایت


مهمترین دغدغه  وبمسترها ، مدیران سایتها ، صاحب کسب و کار های اینترنتی  است راههای افزایش بازدید  سایت و بهبودرتبه در موتور جستجو گر گوگل می باشد. اگر به دنبال بهبود رتبه الکسا و ارتقا جایگاه گوگل خود هستید می توانید با خرید بازدید  رتبه خودرا بهبود ببخشید. راههایی دیگری هم نیز برای بالا بردن رتبه الکسا  وجود دارد که می توانید برای مطالعه این مطالب به قسمت  وبلاگ کلیک بوم  مراجعه نمایید.برای مشاهده رتبه الکسا سایت کلیک بوم کافیست رو رتبه الکسا کلیک نمایید .

افزایش ورودی از گوگل یکی از مهمترین فاکتورها برای گرفتن رتبه بهتر درموتور جستجوگر گوگل می باشد . این عامل در ابزارهای گوگل از جمله  گوگل وب مستر و گوگل آنالیز قابل مشاهده می باشد .شما می توانید با خرید ورودی گوگل از سایت کلیک بوم به کمک بازدید کننده واقعی که هر 24 ساعت یکبار با یک ای پی مدت زمان 120 ثانیه از طریق موتور جستجوگر گوگل سایت شما را بازدید می نمایند رتبه خوبی در سایت گوگل کسب کرده و این آمارها را در ابزارهای گوگل آنالیز و Moz بطور کامل مشاهده نمایید.

   افزایش بازدید سایت


  بازدید از یک وب سایت می تواند مستقیم یا بر اساس ورودی ازگوگل باشد .بازدید ورودی از گوگل یعنی گرفتن ورودی مستقیم از سایت گوگل بر اساس کلمه کلیدی (محصول شما -خدمات شما ) است که این عامل در تمام امکانات آنالیز سئو سایت گوگل به چشم می خوردو این همین امکانی است که سرویس  گوگلی کلیک بوم در اختیار شما قرار می دهد.(کلیه بازکنندگان سرویس گوگلی کلیک بوم  واقعی با ای پی ایرانی هستند و مدت زمانی که  سایت شما را در این سرویس مشاهده می نمایند  120 ثانیه است . سرویس گوگلی و موبایلی کلیک بوم  قابل استفاده  برای وب سایت هایی با پروتکل http و https   می باشد . (لطفا قبل از سفارش آگهی صفحات سوالات متداول و نمونه کارهای کلیک بوم را مشاهده نمایید)

گوگل  از 15 آبان  سال 95 طبق اطلاعیه ای و با توجه به آمار منتشر شده در مورد استفاده کاربران از موبایل اعلام کرد که از این پس خزنده گوگل به صورت Mobile First Indexing فعالیت می کند. به این معنی که خزنده گوگل در درجه نخست ورژن موبایل یک سایت را ایندکس می کند و آن را برای سایت در نظر میگیرد، به عنوان مثال اگر سایتی بخشی از اطلاعات صفحه را در نسخه موبایل خود نمایش نمی دهد، ملاک گوگل برای محتوای صفحه نسخه موبایل خواهد بود و نه نسخه دسکتاپ وب سایت و هرچه بازدید از سایت شما توسط اسمارت فون ها بیشتر باشد گوگل سایت شما را محبوب تر در نظر می گیردو این همین امکانی است که سرویس موبایلی کلیک بوم در اختیار شما قرار میدهد.(کلیه بازکنندگان سرویس موبایلی    واقعی با ای پی ایرانی هستند و مدت زمانی که  سایت شما را در این سرویس مشاهده می نمایند 120 ثانیه است  و کلیه بازدید ها در آمارگیرهای بازدید سایت قابل مشاهده می باشد)

دانلود فیلم عملکرد سرویس گوگلی لطفا برای آشنایی بشتر با سرویسهای کلیک بوم  فیلم ها را دانلود و مشاهده نماییدو برای خریدبازدید( بازدید موبایلی -بازدید  ورودی گوگلی)  به صفحه خرید بازدید مراجعه نمایید. دانلود فیلم عملکرد سرویس موبایلی
گزارش لحظه ای
گزارش لحظه ای
گزارش نموداری
گزارش نموداری
گزارش هر کلیک
گزارش هر کلیک
قوانین برای اگهی دهندگان
 • از پذیرش سایت های فیلتر شده و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و فروش اکانت های عبور از فیلترینگ، معذوریم .
 • طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است .
 • از خدمت رسانی به سایت های دانلود فیلم، موزیک و سریال های غیر مجاز و فروشگاه های محصولات غیر مجاز معذوریم.
 • وبسایت های که از کد های پاپ آپ خودکار و آی فریم و موزیک استفاده می کنند تایید نخواهند شد.
 • برای استفاده از سرویس بازدید گوگلی کلیک بوم  بعد از تایید سایت باید کد وب سرویس در هدر سایت شما قرار گیرد.
 • درصورتی که آگهی دهنده هستید و به اشتباه در قسمت کلیک کنندگان ثبت نام کردید  در قسمت تماس با ما سایت به ما اعلام نمایید تا کاربری شما اصلاح شود.

 • برای شروع کار ابتدا صفحه سوالات متداول مربوط به کلیک کنندگان را بطور کامل مطالعه نمایید سپس در صفحه ثبت نام  در قسمت  کلیک کنندگان ثبت نام کرده ، بعد از ورود  فایل راهنما و فیلم  آموزشی را با دقت مشاهده نمایید.
 •  ثبت نام و دریافت امتیاز فقط از طریق شارژ مستقیم برای شماره های اعتباری همراه اول ، ایرانسل، رایتل امکان پذیر است و امکان دریافت نقدی امتیاز وجود ندارد.
 • هر کلیک کننده در سیستم کلیک بوم در 24 ساعت یکبار و با یک ای پی از ایران  میتواند کلیک نماید و گزارش کلیک خود را در پنل مشاهده نماید.
 • سیستم کلیک موبایلی کلیک بوم فقط از طریق گوشی همراه یا تبلت قابل کلیک کردن می باشد .
 • کاربری کلیک کنندگانی که طبق فیلم آموزشی و راهنما کلیک انجام ندهند بالافاصله توسط سیستم خودکار کلیک بوم  مسدود می گردد .