115
مقلات مرتبط ....

SEMrush ابزار کاربردی در سئو سایت

نوشته شده توسط مدیر سایت1نظر

معرفی ابزارهای سئو سایت

یکی از اهداف اصلی وب مسترها  بهبود وضعیت سئوی وب سایتشان است مثلا بررسی آماربازدیدوب  سایت خود در اثر افزایش ورودیگوگل از طریق موتورهای جستجو گر همانندگوگل است. SEMRUSH یکی از آن ابزارهای پیشرفته  است که می تواند به افزایش بازدید سایت و پیشرفت سایت در خصوص سئو کمک شایانی کند. در این مقاله ما سعی داریم بصورت کلی با امکانات این سایت شما را آشنا کنیم .

توصیه می کنم برای شروع عضو این سایت شوید. عضویت در این سایت در مدت 14 روز رایگان و بعد از این مدت باید مبلغ 150 دلار با کارتهای اعتباری پرداخت نمایید ولی شما می توانید تو این مورد استفاده مفیدی از این وب سایت نمایید و کلیه موارد سایت خود را بررسی نمایید و نکات کاربری لازم را از این سایت بیاموزید.بعد از عضویت در این سایت مطابق تصویر زیر در قسمت داشبورد (Site Audit) رفته و آنرا انتخاب می نماییم.


در مرحله بعد مطابق تصویر  گزینه Create new Project  را انتخاب می نماییم .

توجه :در مراجعه های بعدی به این سایت مطابق تصویر زیر کافیست به این قسمت آمده و دامنه خود را انتخاب نمایید .


بعد از انتخاب ادرس سایت خود صفحه ای بامشخصات زیر ظاهر می گردد که بعد از تکمیل قسمت های مختلف آن البته برای یکبار می تواند اطلاعات خوبی در مورد وب سایت شما برای شما نمایش دهد .


اما خلاصه امکاناتی که این صفحه در اختیار ما قرار می دهد :

- بررسی بک لینکهای متصل به وب سایت و همچنین توانایی هر بک لینک برای سایت شما

- بررسی فعالیت شما در شبکه های اجتماعی (توجه داشته باشید برای  استفاده از این امکان باید دسترسی به اکانت هر کدام از شبکه های اجتماعی خود را به این وب سایت دهید .

-در قسمت دیگر از این داشبود می توایند کلمات کلیدی که برای شما اهمیت دارد معرفی کرد تا از این لحظه هر روز موقعیت وب سایت شما بر اساس کلمات کلیدی بررسی و به شما میزان صعود یا نزول وب سایت شما بر اساس هر کلمه کلیدی نمایش داده شود.همچنین در این قسمت از شما میخواهد رقبای خود در این کلمات کلیدی را به شما معرفی کرده تا آن را نیز بررسی نمایید .

-در این سایت شما می توانید اکانت گوگل وب مستر و گوگل آنالیز خود را وارد کرده تا آنها هم مورد بررسی قرار دهد و اطلاعات جامع تری به شما نمایش دهد .

- در قسمت دیگری از این سایت از شما میخواهد ایمیل خود را وارد نمایید تا با زمانی که شما تعیین می نمایید گزارش را در طول هفته برای شما ارسال نمایید .لینک کوتاه این مقاله https://goo.gl/sw2jB6


آشنایی با سایت SEMrush
آموزش SEMrush
بررسی آمار بازدید سایت
مقاله های سئو سایت
نظر دهید
ساغر اقایی
1396/10/06

تشکر از مقاله عالیتون از این سایت استفاده کردم بسار مفید هست لطفا اگر راهی وجود دارد که این مدت 14 روز را بیشتر کنیم لطفا اطلاع رسانی کنید .